• Andjasilinder,Sidur

Lisainfo

Ava-Ø 1 (mm)22
Kinnitusaukude vahe (mm)72
Sisekeere (mm)8,7
Keermeaukude arv1

Asendustooted

TOYOTA3141022140
TOYOTA3141022142
TOYOTA3141035181
TOYOTA3141022141
TOYOTA3141035180
TOYOTA3141024012
LUCAS ELECTRICALPNB367
NK834543
JAPANPARTSFR236
TRWPNB367
ASHIKA9502236
NIPPARTSJ2502036
BLUE PRINTADT33456
BLUE PRINTADT33442
BLUE PRINTADT33425

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Andjasilinder,Sidur

  • Tootja: ABE
  • Mudel: ABE F92004ABE
  • Saadavus: 2 - 3 tööpäeva
  • 38.67€


Sildid: ID3748704, ABE, F92004ABE, 3141022140, 3141022142, 3141035181, 3141022141, 3141035180, 3141024012, PNB367, 834543, FR236, PNB367, 9502236, J2502036, ADT33456, ADT33442, ADT33425

Soovitame

Varta 110Ah/920A ( - +) SILVER dynamic

Varta 110Ah/920A ( - +) SILVER dynamic

610402092 [VARTA]; length 393mm; width 175mm; heig..

150.63€

Piduriketas

Piduriketas

Lisainfo Installatsiooni poolTagasild Läbimõõt ..

27.41€

SALONGISOOJENDUS KOMPLEKT DEFA 1400W