• Andjasilinder,Sidur

Lisainfo

Läbimõõt (toll)5/8

Asendustooted

TOYOTA3142010020
TOYOTA3142010022
TOYOTA3142010032
TOYOTA3142010031
TOYOTA3142010021
TOYOTA3142010030
TOYOTA3142010023
TOYOTA3142010033
LUCAS ELECTRICALPNB170
LUCAS ELECTRICALPNB108
JAPANPARTSFR259
A.B.S.71697
TRWPNB108
TRWPNB170
ASHIKA9502259
NIPPARTSJ2502062

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Andjasilinder,Sidur

  • Tootja: ABE
  • Mudel: ABE F92011ABE
  • Saadavus: 2 - 3 tööpäeva
  • 33.35€


Sildid: ID3748711, ABE, F92011ABE, 3142010020, 3142010022, 3142010032, 3142010031, 3142010021, 3142010030, 3142010023, 3142010033, PNB170, PNB108, FR259, 71697, PNB108, PNB170, 9502259, J2502062

Soovitame

Varta 110Ah/920A ( - +) SILVER dynamic

Varta 110Ah/920A ( - +) SILVER dynamic

610402092 [VARTA]; length 393mm; width 175mm; heig..

150.63€

Piduriketas

Piduriketas

Lisainfo Installatsiooni poolTagasild Läbimõõt ..

27.41€

SALONGISOOJENDUS KOMPLEKT DEFA 1400W