• Andjasilinder,Sidur

Lisainfo

Läbimõõt (toll)3/4
Ava-Ø (mm)19,05

Asendustooted

TOYOTA3141060190
TOYOTA3141060191
TOYOTA3141060212
TOYOTA3141060211
TOYOTA3141060192
TOYOTA3141060210
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ2502043
MAGNETI MARELLI360313030043
NK834548
JAPANPARTSFR238
LPR2535
NIPPARTSJ2502043

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Andjasilinder,Sidur

  • Tootja: ABE
  • Mudel: ABE F92017ABE
  • Saadavus: 2 - 3 tööpäeva
  • 41.52€


Sildid: ID3748714, ABE, F92017ABE, 3141060190, 3141060191, 3141060212, 3141060211, 3141060192, 3141060210, J2502043, 360313030043, 834548, FR238, 2535, J2502043

Soovitame

Varta 110Ah/920A ( - +) SILVER dynamic

Varta 110Ah/920A ( - +) SILVER dynamic

610402092 [VARTA]; length 393mm; width 175mm; heig..

150.63€

Piduriketas

Piduriketas

Lisainfo Installatsiooni poolTagasild Läbimõõt ..

27.41€

SALONGISOOJENDUS KOMPLEKT DEFA 1400W