• Andjasilinder,Sidur

Lisainfo

ValmistajapiirangFTE
Läbimõõt (mm)19

Asendustooted

MERCEDES-BENZ0002955006
MERCEDES-BENZ0002957706
MERCEDES-BENZ2957706
MERCEDES-BENZ0002956606
MERCEDES-BENZ0012958706
MERCEDES-BENZ2956606
MERCEDES-BENZ0012951506
MERCEDES-BENZ12958706
ATE3241969013
ATE03241969013
ATE24241909373
BENDIX122032B
FTEKG1904612
FERODOFHY715
DELPHIKG1904612
A.B.S.41791
A.B.S.41791X
TRW32966027
TRWPND105
GIRLING1204105

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Andjasilinder,Sidur

  • Tootja: ABE
  • Mudel: ABE F9M007ABE
  • Saadavus: 2 - 3 tööpäeva
  • 25.65€


Sildid: ID3748771, ABE, F9M007ABE, 0002955006, 0002957706, 2957706, 0002956606, 0012958706, 2956606, 0012951506, 12958706, 3241969013, 03241969013, 24241909373, 122032B, KG1904612, FHY715, KG1904612, 41791, 41791X, 32966027, PND105, 1204105

Soovitame

Varta 110Ah/920A ( - +) SILVER dynamic

Varta 110Ah/920A ( - +) SILVER dynamic

610402092 [VARTA]; length 393mm; width 175mm; heig..

150.63€

Piduriketas

Piduriketas

Lisainfo Installatsiooni poolTagasild Läbimõõt ..

27.41€

SALONGISOOJENDUS KOMPLEKT DEFA 1400W