• Andjasilinder,Sidur

Lisainfo

Läbimõõt (mm)15,87

Asendustooted

NISSAN3061000QAG
NISSAN3061000QAB
NISSAN8200031239
OPEL4416885
OPEL4408426
RENAULT8200031239
RENAULT8200506488
VAUXHALL93857432
VAUXHALL91165692
TEXTAR50004800
BENDIX122120B
FTEKG1504343
FTEKG1504302
A.B.S.41415
TRWPNB472
GIRLING1202472

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Andjasilinder,Sidur

  • Tootja: ABE
  • Mudel: ABE F9X003ABE
  • Saadavus: 2 - 3 tööpäeva
  • 50.20€


Sildid: ID3748778, ABE, F9X003ABE, 3061000QAG, 3061000QAB, 8200031239, 4416885, 4408426, 8200031239, 8200506488, 93857432, 91165692, 50004800, 122120B, KG1504343, KG1504302, 41415, PNB472, 1202472

Soovitame

Varta 110Ah/920A ( - +) SILVER dynamic

Varta 110Ah/920A ( - +) SILVER dynamic

610402092 [VARTA]; length 393mm; width 175mm; heig..

150.63€

Piduriketas

Piduriketas

Lisainfo Installatsiooni poolTagasild Läbimõõt ..

27.41€

SALONGISOOJENDUS KOMPLEKT DEFA 1400W