• Generaatori vabakäik

Lisainfo

Ribide arv5
Läbimõõt 1/Läbimõõt 2 (mm)57,0/17,0
Laius (mm)40,3
Piirangutega toode/piiranguinfo 2Spets.tööriist montaa?iks vajalik
tootjanumbri jaoksF-236071.XX

Asendustooted

HYUNDAI373222A000
HYUNDAI373222A100
HYUNDAI373222A500
HYUNDAI373222A110
KIA373222A500
KIA373222A110
KIA373222A000
VALEO595286
INAF23607107
INAF23607106
INAF23607105
INAF23607104
INAF23607103
INAF23607102
INAF23607108
INAF2360711
SCHAEFFLER GRUPPE535018710

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Generaatori vabakäik

  • Tootja: RUVILLE
  • Mudel: RUVILLE 59949
  • Saadavus: 2 - 3 tööpäeva
  • 51.83€


Sildid: ID1218857, RUVILLE, 59949, 373222A000, 373222A100, 373222A500, 373222A110, 373222A500, 373222A110, 373222A000, 595286, F23607107, F23607106, F23607105, F23607104, F23607103, F23607102, F23607108, F2360711, 535018710

Soovitame

Varta 110Ah/920A ( - +) SILVER dynamic

Varta 110Ah/920A ( - +) SILVER dynamic

610402092 [VARTA]; length 393mm; width 175mm; heig..

150.63€

Piduriketas

Piduriketas

Lisainfo Installatsiooni poolTagasild Läbimõõt ..

27.41€

SALONGISOOJENDUS KOMPLEKT DEFA 1400W