• Laagripuks, õõtshoob

Lisainfo

Siseläbimõõt (mm)12
Installatsiooni poolTagasild all
Installatsiooni poolsees
Installatsiooni pooltaga

Asendustooted

FORD1061668
FORD13000384
FORD1105524
FORD1500111
FORD30736922
FORD30683067
FORD13001121
FORD30666300
FORD30639917
LEMFÖRDER3193801
LEMFÖRDER3200701
MONROEL10539
DELPHITC1262
FEBI BILSTEIN24211
MOOGFDTC0952
TOPRAN302413

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Laagripuks, õõtshoob

  • Tootja: FORTUNE LINE
  • Mudel: FORTUNE LINE FZ90787
  • Saadavus: 2 - 3 tööpäeva
  • 5.42€


Sildid: ID3775363, FORTUNE LINE, FZ90787, 1061668, 13000384, 1105524, 1500111, 30736922, 30683067, 13001121, 30666300, 30639917, 3193801, 3200701, L10539, TC1262, 24211, FDTC0952, 302413

Soovitame

Varta 110Ah/920A ( - +) SILVER dynamic

Varta 110Ah/920A ( - +) SILVER dynamic

610402092 [VARTA]; length 393mm; width 175mm; heig..

150.63€

Piduriketas

Piduriketas

Lisainfo Installatsiooni poolTagasild Läbimõõt ..

27.41€

SALONGISOOJENDUS KOMPLEKT DEFA 1400W