• Õhufilter

Lisainfo

Kujuümar
Kõrgus (mm)294
Välisläbimõõt 1 (mm)126
Välisläbimõõt 2 (mm)126
Siseläbimõõt 1 (mm)65
Siseläbimõõt 2 (mm)9,5

Asendustooted

HURTH182A
DAF691726
FIAT9293140
FIAT75136230
FORD76TU9601A
FORD870X9601CJA
FORDBD8C9601A
FORDBE2P9601A
FORD5010910
FORD5019415
HANOMAG HENSCHEL3252002M2
MAGIRUS-DEUTZ3018713
MAGIRUS-DEUTZ2165034
MAGIRUS-DEUTZ2165031
MERCEDES-BENZ0010944504
MERCEDES-BENZ3080947004
MERCEDES-BENZ10944504
MERCEDES-BENZ605412970045
NISSAN0390002160
NISSAN16546G9600
NISSAN035003740
NISSAN1200092
NISSAN2312550
NISSAN23900000
NISSAN390002160
NISSAN35003740
RENAULT7701025064
RENAULT0003563577
RENAULT3563577
VAUXHALL9974136
VWM40519704
VW60129620
VW060129620Z
VW060129620
STEYR31100190020
STEYR31100190701
STEYR71201190021
STEYR7121190021
HYUNDAI281304AO01
VAGM40519704
VAG060129620Z
ACPC180
ACPC851
ACADN12219
MASSEY FERGUSON3252002M1
LIEBHERR8563830
LIEBHERR721120301
LIEBHERR5507741
RENAULT TRUCKS0003563577
CLAASCT7701025064
DEUTZ-FAHR3018713
DEUTZ-FAHR1111402910000
DEUTZ-FAHR2165034
DEUTZ-FAHR2165031
GENERAL MOTORS9974136
GENERAL MOTORS94604153
CLARK4322636
CLARK3734666
VMECH12230
VME3734666
CATERPILLAR6A5162
HYSTER807638
LAURAKFA3454
MAXION70068
MAXION2801448M1
MAXION2710800M12
MAXION3252002M1
LDV691726
MANN-FILTERC131144
MANN-FILTERC131143
BOSCH9451160016
BOSCH9455087000
BOSCH1457429932
BOSCHS9932
BOSCH1987430016
KNECHTLX200
KNECHTAG73
PURFLUXA796
MAHLE FILTERLX200
MAHLE FILTERAG73
PUROLATORA17041
PUROLATORA57096
QUINTON HAZELLQAF659
FRAMCA3105
CHAMPLAF1710
CHAMPAR148
HENGST FILTERE112L
DELPHILK3297A
DELPHILK3297
DELPHIEFA407
DELPHIAF0475
TECNOCARA560
SogefiProFLI6458
MAPCO60813
SOFIMAS0650A
AMC FilterNA2612
CLEAN FILTERSMA510
BALDWINPA2792
COOPERSAZA633
CROSLAND9530
LAUTRETTEFA3454
LAUTRETTEEL3078
POWERPARTPMFA486
TEHO21821
TEHO182A
TJ FILTERSB659
WOODGATEWGA106
JAPANPARTSJFA116N
JAPANPARTSJFA116
ALCO FILTERMD232
FILTRONAM413
FILTRAKFAF365
EUROFILTER28STY
EUROFILTER1828
FILTRECHP737
UNICO FILTERAE122864
UNICO FILTERAE12286
FRAD42621720
ARMAFILTL1262940
DONIT FILTER4930512
GUD FILTERSADG734A
KOLBENSCHMIDT034AR
KOLBENSCHMIDT34
FOMOCOA800X9601AAA
UFI2788100
FLEETGUARDAF406740
FLEETGUARDAF4067
DONALDSONP153027
DONALDSONP140131
MOTORCRAFTEFA407
MOTORCRAFTEFA7171
MOTORCRAFTEFA297
MOTORCRAFTEFA269
MOTORCRAFTBFA127
MOTORCRAFTBFA118
UNIPARTGFE2451
MOTOKOVA2452
MOTOKOV3146927R91
MOTOKOV3146927R1
MOTOKOV9930006
MOTOKOV99050400
MOTOKOV95659400
MOTOKOV1621210M1
MOTOKOV9509
MOTOKOV3080947004
MOTOKOVX810270073
MOTOKOVWAP211
MOTOKOV1470730
MOTOKOVWA30600
MOTOKOV9293140
MOTOKOVVPD7035
MOTOKOV30781932
MOTOKOVVFA302
MOTOKOVSL6208
MOTOKOVSA412
MOTOKOV92341217
MOTOKOV905412970012
MOTOKOVR930
MOTOKOV12614400
MOTOKOVR881
MOTOKOVR6201
MOTOKOV291980
MOTOKOV83054
MOTOKOVPA4851
MOTOKOVP206037
MOTOKOV00073026
MOTOKOVNR1103
MOTOKOV284A
MOTOKOV126144
MOTOKOVMAT6690
MOTOKOVMA6690
MOTOKOV0009932606
MOTOKOV70068
MOTOKOV2801448M1
MOTOKOVLA811
MOTOKOV6A5162
MOTOKOV0251452
MOTOKOVJ8528E
MOTOKOVHP737
MOTOKOV2710800M12
MOTOKOVGA454
MOTOKOVGA213
MOTOKOV605412970045
MOTOKOVFR1074
MOTOKOVFPA3166
MOTOKOVFFA892
MOTOKOV009839013V
MOTOKOVFE430
MOTOKOVFDA3166
MOTOKOV5922
MOTOKOVFA3454
MOTOKOV10830579
MOTOKOVEXA1225
MOTOKOV5501450662
MOTOKOV5048480
MOTOKOV5024542
MOTOKOV0009930006
MOTOKOV2165034
MOTOKOVDGM01106
MOTOKOVCT7701025064
MOTOKOV10830520
MOTOKOV499374
MOTOKOVCH12230
MOTOKOVCFA241M
MOTOKOV440054593
MOTOKOV43260900
MOTOKOV0050484800
MOTOKOV4322636
MOTOKOVARM1344
MOTOKOV4134427
MOTOKOVAR560I
MOTOKOVAR360
MOTOKOVAR2926
MOTOKOV005048480
MOTOKOV3734666
MOTOKOVAP8528
MOTOKOVAP3297A
MOTOKOV20606
MOTOKOVAP3297
MOTOKOVAMP85
MOTOKOV204744
MOTOKOV3611265
MOTOKOV05821305
MOTOKOVAFI6060
MOTOKOVAF634
MOTOKOV3326416R1
MOTOKOVADN12219
MOTOKOV0009839013
MOTOKOV0512656
MOTOKOV00504848
MOTOKOVAA1701
MOTOKOV3252002M1
MOTOKOVA70
BRECOVY5283
MOTIPVFA302
PBRAI3319

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Õhufilter

  • Tootja: JC PREMIUM
  • Mudel: JC PREMIUM B2W000PR
  • Saadavus: 2 - 3 tööpäeva
  • 13.60€


Sildid: ID4047411, JC PREMIUM, B2W000PR, 182A, 691726, 9293140, 75136230, 76TU9601A, 870X9601CJA, BD8C9601A, BE2P9601A, 5010910, 5019415, 3252002M2, 3018713, 2165034, 2165031, 0010944504, 3080947004, 10944504, 605412970045, 0390002160, 16546G9600, 035003740, 1200092, 2312550, 23900000, 390002160, 35003740, 7701025064, 0003563577, 3563577, 9974136, M40519704, 60129620, 060129620Z, 060129620, 31100190020, 31100190701, 71201190021, 7121190021, 281304AO01, M40519704, 060129620Z, PC180, PC851, ADN12219, 3252002M1, 8563830, 721120301, 5507741, 0003563577, CT7701025064, 3018713, 1111402910000, 2165034, 2165031, 9974136, 94604153, 4322636, 3734666, CH12230, 3734666, 6A5162, 807638, FA3454, 70068, 2801448M1, 2710800M12, 3252002M1, 691726, C131144, C131143, 9451160016, 9455087000, 1457429932, S9932, 1987430016, LX200, AG73, A796, LX200, AG73, A17041, A57096, QAF659, CA3105, LAF1710, AR148, E112L, LK3297A, LK3297, EFA407, AF0475, A560, FLI6458, 60813, S0650A, NA2612, MA510, PA2792, AZA633, 9530, FA3454, EL3078, PMFA486, 21821, 182A, B659, WGA106, JFA116N, JFA116, MD232, AM413, FAF365, 28STY, 1828, HP737, AE122864, AE12286, 42621720, L1262940, 4930512, ADG734A, 034AR, 34, A800X9601AAA, 2788100, AF406740, AF4067, P153027, P140131, EFA407, EFA7171, EFA297, EFA269, BFA127, BFA118, GFE2451, A2452, 3146927R91, 3146927R1, 9930006, 99050400, 95659400, 1621210M1, 9509, 3080947004, X810270073, WAP211, 1470730, WA30600, 9293140, VPD7035, 30781932, VFA302, SL6208, SA412, 92341217, 905412970012, R930, 12614400, R881, R6201, 291980, 83054, PA4851, P206037, 00073026, NR1103, 284A, 126144, MAT6690, MA6690, 0009932606, 70068, 2801448M1, LA811, 6A5162, 0251452, J8528E, HP737, 2710800M12, GA454, GA213, 605412970045, FR1074, FPA3166, FFA892, 009839013V, FE430, FDA3166, 5922, FA3454, 10830579, EXA1225, 5501450662, 5048480, 5024542, 0009930006, 2165034, DGM01106, CT7701025064, 10830520, 499374, CH12230, CFA241M, 440054593, 43260900, 0050484800, 4322636, ARM1344, 4134427, AR560I, AR360, AR2926, 005048480, 3734666, AP8528, AP3297A, 20606, AP3297, AMP85, 204744, 3611265, 05821305, AFI6060, AF634, 3326416R1, ADN12219, 0009839013, 0512656, 00504848, AA1701, 3252002M1, A70, VY5283, VFA302, AI3319

Soovitame

Varta 110Ah/920A ( - +) SILVER dynamic

Varta 110Ah/920A ( - +) SILVER dynamic

610402092 [VARTA]; length 393mm; width 175mm; heig..

150.63€

Piduriketas

Piduriketas

Lisainfo Installatsiooni poolTagasild Läbimõõt ..

27.41€

SALONGISOOJENDUS KOMPLEKT DEFA 1400W